Kategorijos

Informacija

Naujienlaiškis

Pagalbos linija

Pagalba teikiama 24/7

Tel: +37060860346

Susisiekite su mūsų specialistais

Perkamiausios prekės

Visos perkamiausios

Argano aliejus populiarus ir tarp Holivudo garsenybių!

Jei jums įdomu, kas yra bendro tarp Gisele Bündchen, Eva Mendes, Salma Hayek, Taylor Swift, Charlize Theron, Madonna, Angelina Jolie, Jennifer Aniston, Scarlett Johansson, Selena Gomez ir Kylie Minogue, tuomet tikriausiai nustebsite sužinoję, kad tai, kas sieja visas šias garsenybes yra nuostabaus Argano aliejaus naudojimas. Argano aliejus užima ypatingą vietą kasdienėje garsenybių odos ir plaukų priežiūroje.
Šios garsenybės ne kartą atskleidė, jog Argano aliejus yra jų odos ir plaukų spindesio paslaptis. Dėka natūralių riebiųjų rūgščių, argano aliejus yra vienas stipriausių natūralių drėkinamųjų aliejų pasaulyje.


Aktorė Catherine Zeta-Jones papasakojo, jog ne taip seniai pradėjo naudoti argano aliejų kovodama su centrinio šildymo poveikiu jos odai. Nuolatinis keliavimas vargina odą, todėl nakčiai aktorė naudoja argano aliejų, kuris intensyviai drėkina pavargusią odą.
Eva Mendes, taip pat garsi Holivudo aktorė negali atsidžiaugti atradusi Argano aliejų. Anot aktorės, ji kasdien stengiasi atrodyti kuo natūraliau ir argano aliejus suteikia odai spindesio, leidžia kvėpuoti ir intensyviai drėkina. „Tai mano odos paslaptis“, - teigė aktorė.
Garsus plaukų stilistas Orlando Pita, dirbantis Carolina Herrera pristatymų užkuliuose teigia, jog Argano aliejus kupinas maitinančiųjų savybių, suteikdamas plaukams gyvybingumo, blizgesio ir atgaivina nusilpusius plaukus. Plaukų stilistai dažnai mini, jog tokios žvaigždės kaip Taylor Swift ar Selma Hayek prieš kiekvieną pasirodymą scenoje palepina plaukus keliais lašais argano aliejaus, suteikdamos plaukams žvilgesnio ir glotnumo.Aktorė Kaley Cuoco beprotiškai įsimylėjusi plaukų balzamą, kurio sudėtyje yra argano aliejaus: „Tai pati geriausia mano atrasta plaukų priežiūros priemonė – Argano aliejus yra nuostabus!“.
Dainininkės Jessie J, Kelly Rowland bei aktorė Nicole Richie kasdien naudoja argano aliejų savo plaukų priežiūrai. Plaukai atrodo tarsi šilkiniai, spindintys bei švelnūs. Plaukų galiukai glotnūs ir blizgantys. Nicole Richie teigia, jog argano aliejus tai nepamainoma plaukų priežiūros priemonė. “Man patinka Maroko Argano aliejus, jis nuostabiai tinka mano plaukams. Aš nemėgstu keisti skirtingų priežiūros priemonių dienos metu, o šis aliejus puikiai sutvarko mano garbanas, plaukai atrodo nepakartojamai.”


Nereikėtų pamiršti ir galingos maistinio argano aliejaus naudos. Argano aliejus tapo populiarus ir tarp maisto gaminimo virtuozų. Maistinį rgano aliejų naudoja tokie kulinarijos meistrai kaip: Jamie Oliver, Rachael Ray, ir Nigella Lawson.
Galima drąsiai teigti, jog Argano aliejus vertas tituluočiausio aliejaus vardo visame pasaulyje, jo savybės gerai žinomos ir prižįstamos jau daugelį metų.