Kategorijos

Informacija

Naujienlaiškis

Pagalbos linija

Pagalba teikiama 24/7

Tel: +37060860346

Susisiekite su mūsų specialistais

Perkamiausios prekės

Visos perkamiausios

Dygliuotųjų opuncijų (figavaisės) sėklų aliejus – 2015 metų veido priežiūros priemonė NR 1!

Moterims visame pasaulyje gerai žinomas Argano aliejus ypač vertinamas dėl savo drėkinamųjų, maitinamųjų, apsaugančių, senėjimą, plaukų slinkimą stabdančių, spuogus gydančių savybių. Tačiau vis dažniau Argano aliejų pranoksta itin vertingas – dygliuotųjų opuncijų (figavaisių) sėklų aliejus.

Opuntia Ficus – yra kaktusų šeimos narys dar žinomas kaip figavaisė opuncija. Šis kaktusas dažniausiai randamas Meksikoje, sausringose ir pusiau sausringose vietovėse, taip pat ir Maroke. Dažnai augalas vadinamas stebuklingu dėl gebėjimo išlikti per itin stiprias sausras, išauginant gydomųjų savybių gausius vaisius. Šie kaktusai auga atviruose laukuose, jie nepaveikti trąšų ar pesdicidų auga natūralioje aplinkoje. Dygliuotosios opuncijos viduje yra juodų sėklų, iš kurių išgaunamas aliejus. 100 % organinės kilmės šalto spaudimo 1 litrui aliejaus reikia net 1000 kg vaisių (sėklos atskiriamos nuo minkštimo, išdžiovinamos ir spaudžiamas aliejus), tad tai ypač vertingas ir prabangus aliejus.

Dygliuotųjų opuncijų (figavaisių) sėklų aliejuje  ypač didelis kiekis riebiųjų rūgščių Omega 6 ir Omega 9 bei natūralaus antioksidanto – Vitamino E. Pastarojo kiekis, lyginant su Argano aliejumi, sudaro net 1.5 karto daugiau, todėl kur kas aktyviau vyksta gijimo procesai, efektyviau drėkinama oda, stabdomi senėjimo procesai!

Dygliuotųjų opuncijų sėklų aliejus gausus ir amino rūgščių, kurios skatina kologeno gamybą, ląstelių atsinaujinimą. Ypač svarbus komponentas– Vitaminas K – kuris mažina tamsius ratilus aplink akis bei skatina odos elastingumą, todėl šis aliejus tinkamas ne tik veido, bet ir paakių odai! Naudojant šį aliejų oda greitai taps minkšta, lygesnė ir elastingesnė.

Moksliniais tyrimais įrodyta, jog dygliuotųjų opuncijų (figavaisės) sėklų aliejus:

  1. • Drėkina ir minkština odą;
  2. • Atkuria odos elastingumą, valo odą;
  3. • Mažina ir lygina raukšles;
  4. • Neutralizuoja laisvuosius radikalus, kurie sukelia senėjimo požymius;
  5. • Šviesina patamsėjusius paakius ir stabdo kapiliarų atsiradimą.
  6. • Aktyvina odos ląstelių atsinaujinimą;
  7. • Mažina randus, gydo spuogų pažeistą odą;
  8. • Atstato ir stiprina hipo-lipidinį odos sluoksnį.


Dygliuotųjų opuncijų (figavaisė) sėklų aliejaus cheminė sudėtis*

Oleino rūgštis

20,6 %

Linolio rūgštis

60,5 %

Stearino rūgštis

3,2 %

Palmitino rūgštis

13,9 %

Tokoferolis (Vitaminas E)

895 mg / kg

*Atlikti oficialūs laboratoriniai tyrimai Maroke dėl cheminės sudėties

Aliejus ypač tinkamas sausos, brandžios odos priežiūrai, giliai įsiskverbiantis į odą ir ją maitinantis, todėl privalo atsirasti kiekvienos moters kosmetikos lentynose!