Kategorijos

Informacija

Naujienlaiškis

Pagalbos linija

Pagalba teikiama 24/7

Tel: +37060860346

Susisiekite su mūsų specialistais

Perkamiausios prekės

Visos perkamiausios

Argano aliejus: vienas produktas – įvairiapusė nauda


Esame įpratę, kad tam tikras produktas neša tam tikrą naudą, tad nesunku pastebėti, jog daugelį žmonių labai džiugina tokie gaminiai, kurių teikiama nauda yra įvairiapusė. Vis dėlto, tokių produktų ne tiek jau ir daug. Argano aliejus – viena iš tų retų gamtos dovanų, kuri jums gali atnešti įvairiapusės naudos.

Sveiki bei blizgantys plaukai puošia kiekvieną, tačiau retas gali pasigirti puikiai atrodančiais plaukais iš prigimties, tad dažniausiai reikia įdėti nemažai pastangų, norint, kad šukuosena būtų tobula. Argano aliejus yra priemonė, kuri garantuos puikią plaukų išvaizdą – jie bus lygūs, švelnūs, spindintys. Svarbi ir ta detalė, jog iš šių riešutų išgaunamas aliejus puikiai apsaugo plaukus nuo neigiamo poveikio, kurį sukelia karštis. Atsižvelgiant į tai, galima daryti išvadą, kad šį aliejų turėtų ypač naudoti tos moterys, kurios mėgta kaitintis soliariume ar saulutėje, arba dažnai naudoja įrankius, formuojančius šukuoseną, pavyzdžiui plaukų tiesintuvą. Idealiai tinka naudoti ir tuomet, jei kovojote su skilinėjančiais plaukų galiukais ar slenkančiais plaukais.

Dar vienas šio produkto privalumas – tinkama odos priežiūra. Dėl argano aliejuje esančių medžiagų, jūsų oda bus pamaitinta bei sudrėkinta. Būtent šie procesai ir yra būtini, siekiant, kad oda išliktų puikios būklės.

Norite išlikti jaunais? Tuomet, be daugelio rekomendacijų, susijusių su sveiku gyvenimo būdu, į jaunystei išlaikyti naudojamų priemonių sąrašą derėtų įtraukti ir argano aliejų: dėl odos senėjimą lėtinančių savybių, šis aliejus yra vienas pagrindinių komponentų kosmetikos produktuose, skirtuose brandžiai odai.

Strijos, mėlynės, įtrūkimai ar įbrėžimai nepuošia nei vieno, tačiau laukti, kol visa tai pranyks savaime, taip pat nederėtų. Pasirodo, jog  argano aliejus yra viena veiksmingiausių priemonių, kovoje su išvardintais odos defektais.

Norite turėti gražius, tvirtus bei nesisluoksniuojančius nagus? Nebūtina pirkti specialių priemonių – šiuo atveju taip pat pagelbės argano aliejus. Šiuo aliejumi reguliariai įtrinkite nago paviršių – jie  bus ne tik sveiki bei puikios išvaizdos, bet ir žvilgės.

Ar žinojote, kad aukso spalvos argano aliejus gali padėti įveikti ir tam tikrus negalavimus? Taigi, jei jau kurį laiką esate kamuojamas bėdų, lemiančių prastą jūsų savijautą, pats metas pasitikrinti: galbūt šių nemalonių jausmų padės atsikratyti argano aliejus. Jį naudokite tais atvejais, jei skundžiatės uždegimais, sąnarių ligomis, ar norite atpalaiduoti raumenis po didelio fizinio krūvio, atsikratyti nemalonaus  tempimo jausmo.

Kaip matote,  argano aliejus yra tas produktas, kuris kaipmat turėtų atsidurti jūsų namuose. Jo teikiama nauda tokia įvairiapusė, kad drąsiai galite teigti, jog tai – bene svarbiausia priemonė jūsų grožiui puoselėti: naudodami argano aliejų  turėsite puikios išvaizdos plaukus, nagus bei odą, o taip pat greitai atsikratysite ant kūno esančių mėlynių ar strijų, negalavimų.

Pabaigai belieka tik pridurti, jog didelę naudą šis aliejus turi naudojamas ne tik išoriškai, bei ir iš vidaus:  šaukštas šio aliejaus, vartojamo keletą kartų per savaitę, sumažins cholesterolio kiekį kraujyje, pagerins virškinimo sistemos veiklą bei sustiprins imunitetą. Tiesa, šiam tikslui reikėtų rinktis aukštos kokybės maistinį argano aliejų.

Džiaukitės įvairiapuse argano aliejaus teikiama nauda, būkite gražūs bei sveiki!